Usługa regeneracji akumulatora do wózka inwalidzkiego MEYRA 24V
Regeneracja akumulatora polega na:
- demontażu oryginalnej obudowy i wyjęciu starych ogniw
- zgrzaniu nowego pakietu na wzór oryginalnego
- przełożeniu elementów elektroniki zabezpieczającej i balansującej (PCM, PCB) do nowego pakietu
- montażu elementów do oryginalnej obudowy
Dzięki takim działaniom akumulator 24V MEYRA do wózka inwalidzkiego, zachowuje się jak fabrycznie nowy. Akumulator MEYRA 24V do wózka inwalidzkiego, zyskuje większą pojemność, ze względu na zastosowanie ogniw o większej pojemności. W trakcie regeneracji akumulatora, zachowujemy oryginalną elektronikę i obudowę. Dzięki temu zapewniamy pełną kompatybilność oraz bezpieczeństwo pracy. Regeneracja akumulatorów przebiega z użyciem oryginalnych, markowych ogniw firm GP, JJJ, SANYO/FDK co przekłada się na żywotność pakietów.
Uwaga! Pakiety wykonywane są na bieżąco pod zamówienie klienta.
Procedura regeneracji akumulatorów:
Zużyty pakiet akumulatorów do wózka inwalidzkiego MAYRA 24V (wraz z obudową) powinien zostać wysłany na adres naszej siedziby: BTO Sp. z o.o., Fabryczna 25, 90-341 Łódź. Do przesyłki należy dołączyć informacje potrzebne do kontaktu i zwrotu pakietu. Regeneracja wykonywana jest w czasie 5-7 dni roboczych od odbioru akumulatora. Przed wysyłką starego pakietu prosimy o sprawdzenie dostępności ogniw bądź wysłanie zapytania do naszego działu sprzedaży: e-mail: [email protected] lub tel.: 42 672 42 02. Sklep z akumulatorami BTO zapewnia przesyłkę do klienta kurierem gratis.
Dane techniczne:
- napięcie: 24V
- pojemność: 7,6Ah
- technologia: niklowo-wodorkowa (Ni-MH)
- żywotność: > 500 cykli ładowania
- wymiary: 142mm x 125mm x 49mm
- waga: 2320g
UWAGA! na wskaźnik naładowania akumulatora. Po wymianie ogniw wskaźnik może ulec uszkodzeniu lub może nie wskazywać pełnego naładowania akumulatora. Powodem takiego zjawiska jest zaprogramowanie wskaźnika przez producenta, dla mniejszej pojemności akumulatorów, które były oryginalnie zastosowane. Po wymianie ogniw na większą pojemność, wskaźnik może błędnie działać. Operacja jest nieodwracalna i nie ma możliwości jej przywrócenia, ani naprawy wskaźnika.